Baş ağrılarına karşı 10 ipucu

Baş ağrılarına karşı 10 ipucu

Baş ağrılarına karşı 10 ipucu
Baş ağrısı sıklıkla tabletin ilk dokunuşudur. Zaman zaman veya şiddetli ağrı ile de uygun. Bununla birlikte, baş ağrısı haplarının yanı sıra baş ağrılarını hafifletmenin başka yollarının da olduğunu unutmamalısın. Özellikle gerginlik baş ağrısı sık sık varsa alternatif yöntemler hakkında düşünmelisiniz. Size en iyi ev ilaçlarını sunmaktayız: Bu 10 ipucuyla, başınız ağrının garantili bir şekilde kurtulacaksınız!

Egzersiz baş ağrılarını hafifletir
Akut baş ağrılarında, temiz havada birkaç adım atmaya yardımcı olur. Yürümek veya koşu yapmak. Bu yenilenir ve başın yeterli oksijen ile beslenmesini sağlar. Gelen migren belirtileri çoğunlukla da kötüye olarak Ancak, daha iyi hareket etmekten kaçınmalıdır.

Egzersiz, aynı zamanda sıklıkla gerilim baş ağrısı tetikleyen boyun ve sırt bölgesinde gerginliği önlemeye yardımcı olur. Özel germe egzersizleri mevcut gerginliği çözebilir ve baş ağrılarını ortadan kaldırır:

Ayağa kalkarken, başınızı olabildiğince sağa, sonra mümkün olduğunca sola döndürün.
Başınızı yavaşça sağ omzunuza, sonra sol omzunuza doğru eğin. Görünüm ileriye dönük kalmaya devam ediyor.

20 Şubat 2018 - 05:49

ReGoR

486 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende chatmerkezi.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi chatmerkezi.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli