Hızlı Hamile kalmanın püf noktası

Hızlı Hamile kalmanın püf noktası

Bebeğin isteği harika. Fakat şimdiye kadar pozitif gebelik testi için boşa boşuna bekliyorsunuz? Panik yapma! Hızlı hamile kalmak için, harika ipuçları burada!

Elbette, hızlı hamile kalmak sadece doğru ipuçlarının bir sorusu değil, tabii ki sağlık ilk ve en önemli. Ancak birçok çift için bebekle çalışmaz, ancak doktora göre fiziksel olarak herşey mükemmel bir düzendedir. yumurtlama kadın düzenli gerçekleşir insanın sperm kalitesi mükemmeldir. Için gebelik ama yine oluşmaz. Şimdi nasıl hamile kaldın Şansınızı mümkün olan en hızlı şekilde heyecanlandırmak için şu ipuçlarını takip etmelisiniz:

Hızlı hamile olma: doğru zamanda ipuçları
Hamile kalmak istiyorsanız , mümkün olduğunca sık seks yapmak iyi bir başlangıçtır . Ancak: Doğru zaman önemlidir. Çünkü hamile kalma olasılığı yalnızca bereketli günlerde yüksektir. Ve o dönem çok kısa.

Hızlı hamile kalmak için, önce sikliliğinizi tam olarak bilmeniz ve bereketli günlerinizi belirlemeniz gerekir. Özel ovulasyon hesap makinası vardır , z tıklayın. B. burada: yumurtlama hesaplayıcısı

Bir sonraki yumurtlamanızı biliyor musunuz, daha sonra iki gün önce planınızı yapın ve bir gün sonra tatlım ile kesinlikle bir Schäferstündchen’ı planlayın. Ya da daha iyisi: birkaç.

Stres azaltın ve hızlı hamile kalın.
Doğru zamana ek olarak, stres seviyesinin gebelik üzerinde de önemli bir etkisi vardır. Kendinizi baskı altına sokmayın. Çoğu çift, bebeği o kadar ister ki, vücudun grev devam eder. Ayrıca, kendinizi iş yerinde sıkmamaya özen gösterin. Hamile kalmanız için rahatlama ipuçlarını takip etmelisiniz. Örneğin yoga yapmak, yürüyüş yapmak veya spor yapmak.

Bir diğer önemli ipucu: Yeterli uykunuz olduğundan emin olun. Aynı zamanda stresin azalmasına yardımcı olur ve mümkün olan en kısa zamanda hamile kalma arzunuzu destekler.

Doğru diyetle hamile hızlı ol
Böyle bir gebelik vücudunuzdan çok şey ister. Öyleyse önceden iyi şeyler yapın ve diyetinize dikkat edin. Bol miktarda taze meyve ve sebze, süt ürünleri ve kepekli gıdalar yiyin. Bu ona tüm önemli besin maddelerini verecek ve hamile kalmanın temel şartlarını oluşturacaktır.
Hiç şüphesiz ki: Eğer hamile kalmak istersen alkol ve nikotinden kaçınmalısın.

İpucu: Çoğu kadın diyetlerinde çok az folik asit tüketir. Bununla birlikte, gebeliğin ilk haftalarında, bu vitamin bebeğin sağlıklı gelişiminde son derece önemlidir. Bir diyet ekinin tavsiye edilip edilmediğini jinekoloğunuzla tartışmak en iyisidir.

04 Mart 2018 - 16:30

ReGoR

545 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende chatmerkezi.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi chatmerkezi.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli