Seksi kadın ve Cinsel pozisyonları

Seksi kadın ve Cinsel pozisyonları

Aşkınız sıcak pozisyonların yeni repertuarına bayılacaktır sizi temin ederim! Ve: İşte siz liderlik edin!

Klasik sürüş pozisyonundan bıktınız mı , ama yine de seks sırasında dizginleri seks yapmak istiyor musunuz? Sorun, size on sormak cinsel pozisyonlar nerede önce sen ritim, yoğunluğunu ve derinliğini belirler!

Öyleyse: Sıkıntıyı durdurun, şimdi yatağın üzerindeki yönü siz alıyorsunuz! Çünkü sana bir kadın olarak kontrolü elinde tuttuğun cinsiyet pozisyonlarını gösteririz.

Köprü iskelesi pozisyonu

 

Verilen, ‘köprü iskelesi’, eşinizin sadece güçlü değil aynı zamanda oldukça açık olduğunu da gerektirir. Ancak sorunsuz bir köprü yapabilirse, ikiniz de çok özel bir spor programı bekliyorsunuzdur. Bu pozisyonda oturursanız ve pelvisinizi hafifçe ileri geri hareket ettirirsiniz – tıpkı beğendiğiniz gibi!

Tekne turu pozisyonu

Tekne turu’ çok daha rahat. Eşiniz bacağını yayılarak pençesine otururken penisinde yatarken arkasında yatıyor . Şimdi dalga tarafından dalga kadar doruğa olabilir.

Klibi Pozisyounu

Uzan, tadını çıkarın – Bu sizi mutlu edecek bir duyuru. Tek yapması gereken bacakları kapalıyken sırt üstü uzanmak. Böylece ona oturabilir, üst bedenini geriye döndürür ve kollarıyla kendinizi desteklersiniz. Ritmik hareketlerle doruk noktasına getirebileceğiniz mükemmel bir poz. Artı nokta sana göre: Kesinlikle, elini şımartmak için görmeyi kaçıracak …Uzan, tadını çıkarın – Bu sizi mutlu edecek bir duyuru. Tek yapması gereken bacakları kapalıyken sırt üstü uzanmak. Böylece ona oturabilir, üst bedenini geriye döndürür ve kollarıyla kendinizi desteklersiniz. Ritmik hareketlerle doruk noktasına getirebileceğiniz mükemmel bir poz.
Artı nokta sana göre: Kesinlikle, elini şımartmak için görmeyi kaçıracak …

 

Avaracı pozisyonu

 

 

Sevgiliniz, ‘süngerler’ ile bile rahatlayabilir: Sadece yatağa yatın ve ayaklarınızı yere bırakın. O gerçek loafer’tır ve oturursunuz – sırt üstü kendisine – kucağınıza ve şimdi önde gelen kısmı devralıyorsunuz!

 

Portekiz gemi pozisyonu

 

 

 

 

Portekiz Kadırga’sında, eşiniz otururken bacaklarını geride bırakırken, sırtınızı onunla otururken. O sadece bu görüşten değil, aynı zamanda hareketlerinizden de zevk alacaktır: Önünüze ellerinizle destek vererek, ritim, derinlik ve yoğunluk üzerinde iyi kontrole sahip olursunuz.’Portekiz Kadırga’sında, eşiniz otururken bacaklarını geride bırakırken, sırtınızı onunla otururken. O sadece bu görüşten değil , aynı zamanda hareketlerinizden de zevk alacaktır : Önünüze ellerinizle destek vererek, ritim, derinlik ve yoğunluk üzerinde iyi kontrol sahibi olursunuz.

 

Top pozisyonu

 

 

Sevdiklerinizi şımartmak ister misiniz ama kesinlikle? O halde, bu pozisyon sizin için biraz daha çevik olduğunu varsayarak doğru! Eşiniz bacaklar hafifçe bükülmüş halde yere oturur. Şimdi sana sırtını onunla kucağında oturursun, böylece sana nüfuz edebilir. Çok hafif, dikkatli hareketlerle, şimdi yukarı ve aşağı kayabilirsiniz.

Uyluk forvet pozisyonu

 

 

Adından da anlaşılacağı üzere daha fazla hareket özgürlüğü “bacak forvet” pozisyonunda kalır: Eşiniz rahatça sırtındadır, bacakları bükülmüştür. Şimdi, sırtınızı ona çevirip, bacaklarını yayarak yavaşça onun penisine sürtünüz. Artık dizlerinizde kalabilirsiniz ve yukarı ve aşağı hareket edebilirsiniz. Tempo da sizi yalnız bırakıyor!

Sallanan at pozisyonu

 

 

 

Sürücünün konumunun hafif bir şekilde değiştirilmesi, eşinizin koltuğa oturduğu ve iki koluyla da desteklendiği “sallanan at” olarak adlandırılır. Kucağına oturursun, böylece sana kayabilir.

Hop, hopp! Şimdi onu yönünüzü alıp uyluklarınızla sıkıca sararak hareketlerin hızını ve yoğunluğunu belirleyeceksiniz.

Gofret Demir pozisyonu

 

 

Sıkıca dolaştığınız eşinizi kontrol altında tutuyorsunuz: sırtında yatıyor, bacaklar hafif açıkken uzanıyoruz. Bu yüzden size çok dikkatli bir şekilde nüfuz edebilir ve şimdi yumuşak sallanan hareketlerle doruğa çok yavaş girebilirsiniz.

Büyük X pozisyonu

 

 

Sevdiğiniz için başka bir şaşkınlık konumu da ‘büyük X’. Burada sırtüstü yatıyor, bacaklar biraz yayılıyor. Şimdi bacaklar hafifçe kesilmiş halde karnına uzanıyor – bacaklar omuzları doğrultusunda.

Şimdi kollarınızı yan taraftan desteklerseniz, yumuşak ve aşağı hareketlerle onu zirveye çıkarmak için iyi bir tutuşunuz var.

04 Mart 2018 - 16:37

ReGoR

722 views

0 YorumYazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?

Benzer yazılar


Haydi Sende chatmerkezi.org Sohbet Odalarına katıl ve sohbet odalarının farkını yaşayın! ücretsiz chat odaları sitesi chatmerkezi.org

Neden Biz!

  • Kaliteli
  • Daimi
  • Eglenceli
  • Seviyeli